Yes! Nu är den klar! Nu ska jag bara lära mig lite hur sidan fungerar.
Om några dagar kommer auktionen upp med den signerade t-shirten från ”One Direction”.
Kom ihåg att varenda krona går till ”Operation Smile”, så in & buda när det är dags!
Jag kommer att blogga om allt som händer på auktionerna så ni håller er uppdaterade.
Företag, jag hoppas att ni hör av er till mig & vill vara med & sponsra till auktionerna. Allt är välkommet!
Snart kommer den!
2 kommentarer
Grattis i efterskott!!! Ja visst är det lite extra trevligt att dra ut på firandet så här… Hoppas du har haft en bra födelsedag.
Tack så mycket! Det blev en lugn dag med familjen =)