Auktion

Yes! Nu är den klar! Nu ska jag bara lära mig lite hur sidan fungerar.

Om några dagar kommer auktionen upp med den signerade t-shirten från “One Direction”.

Kom ihåg att varenda krona går till “Operation Smile”, så in & buda när det är dags!

Jag kommer att blogga om allt som händer på auktionerna så ni håller er uppdaterade.

Företag, jag hoppas att ni hör av er till mig & vill vara med & sponsra till auktionerna. Allt är välkommet!

Snart kommer den!

Signerad One Direction t-shirt

You may also like

2 kommentarer